Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307

Kam dál:

Nemovitosti:

Byty:

  • Inzerce Pronájem bytů, Prha, Brno, Plzeň atd.

    Realitní poradenství, o realitkách, makléřích:

  • Dobrá Realitní kancelář vám přináší většinou samé výhody

Pozemky:



Výkup nemovitostí za hotové, ihned

Prodat v dnešní době jakoukoli nemovitost není tak snadné a už vůbec ne rychlé. To jistě znáte sami z médií nebo i vlastní zkušenosti. Tím spíše, pokud sháníte kupce, který disponuje hotovostí. Spousta lidí přitom potřebuje prodejem nemovitosti urgentně vyřešit svoji finanční tíseň, nebo potřebuje nemovitost prodat rychle z jiných osobních důvodů.

Všem, kteří svoji nemovitost potřebují prodat opravdu rychle, ať už z jakéhokoli důvodu, je určena naše služba „Výkup nemovitostí za hotové“. Vykupujeme nemovitosti na celém území České republiky. Vykupujeme všechny druhy nemovitostí, byty, pozemky, domy, rodinné, chaty, chalupy..atd

Díky naší službě můžete nemovitost prodat prakticky ihned, aniž byste museli čekat na kupce. Hotovost obdržíte nejpozději do dvou dnů. Pracujeme rychle a profesionálně. Vy nás musíte jen zkontaktovat prostřednictvím vyplněného formuláře. Ihned se na vaši nemovitost přijede podívat náš realitní profesionál, který stanoví odhad tržní ceny a sdělí Vám částku, za kterou je výkup nemovitosti za hotové možno provést.

Jsme schopni poskytnout Vám okamžitou bezúročnou půjčku ve výši 100.000 Kč. Rovněž dokážeme realizovat prodej nemovitosti, na kterou byla uvalena exekuce, a řešit některé další zvláštní případy.

Jak máte postupovat a co musíte udělat, aby výkup nemovitosti za hotové proběhl co nejefektivněji?

Denně se na nás obrací zájemci o výkup nemovitosti, bytu, pozemku, domu za hotové. Rozhodli jsme se proto rozšířit naši službu na celé území republiky, abychom ji zpřístupnili všem, kteří mají zájem svoji nemovitost prodat opravdu rychle a za seriózních podmínek.

Celá realitní transakce probíhá rychle a transparentně.

  • Vy nemusíte dělat téměř nic. Pouze nás zkontaktovat prostřednictvím vyplněného formuláře nebo telefonicky.
  • Nemusíte mít žádné zkušenosti s realitním obchodem ani z finančnictví. Se vším Vám pomůžeme.
  • Nemusíte nic investovat.

Jednáme rychle a seriózně.

Po výkupu jsme schopni vám pomoci řešit následné bydlení, ať už najít jinou menší nemovitost ke koupi, nebo pronájem bytlů bez realky či s realitní kanceláří.

Více článků z kategorie

Kontakt: info@exekucenemovitosti.eu

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Výkup nemovitostí